Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mersin Kamp Yerleri – Mersin Ücretli ve Ücretsiz Kamp Yerleri

Mersin Kamp Yerleri – Mersin Ücretli ve Ücretsiz Kamp Yerleri

Akdenizin güzide kentlerinden Mersin’de kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz kamp yerlerin listesini sizler için oluşturduk.

1-DRAGON CAMPİNG – ANAMUR

Deniz kenarına yakın kaliptos ağaçları arasında serin serin esen rüzgarların arasında kendi çadırınızla veya kiralayacağınız çadırlarla, karavanınızla ya da otelinde kalabileceğiniz, ortak kullanım alanları bulunan harika bir kamp yeri.

DRAGON

Detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz    www.anamurdragonmotel.com/  0 324 827 13 55

KONUM İÇİN TIKLAYINIZ

2-PULLU CAMPİNG – ANAMUR

Pullu mesire yerinde deniz manzaralı bir alana sahip olan işletmede, ihtiyacınız olan market, elektrik,su,wc gibi temel ihtiyaçların bir arada olduğu kamp yeri.

pullu camping

 

Bozdoğan – Anamur/Mersin                     0324) 827 11 51

KONUM İÇİN TIKLAYINIZ

3- AKÇAKIL CAMPİNG – TAŞUCU SİLİFKE

Geniş bir kıyı alanında deniz ve doğa ile iç içe çadırda, karavanda ve 10 adet bungalow evlerde konaklayabileceğiniz pırıl pırıl denizinde serinleyebileceğiniz, ücretsiz wifi ortak kullanım alanları ve restoranı ile ailenizle de rahat rahat bir tatil yapabileceğiniz bir kamp alanı.

akcakil camping

 

Detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz           www.akcakil.com.tr

Anamur yolu 3.km Akçakıl Mevki Taşucu Silifke – MERSİN 0.324.7414451

KONUM İÇİN TIKLAYINIZ

4- CAMPİNG PARADİES – ANAMUR

Tarihi Mamure Kalesi yanında doğal ortamında yeşiller içinde çadırda, bungalow evlerde ve karavanınızla da konaklayabileceğiniz, kendisine ait plajında denize girip şezlonglarında güneşlenebileceğiniz, ortak kullanım alanlarında her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir kamp alanı.

paradise camping

 

Detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz           www.campingparadiesanamur.com/

Alpaslan Türkeş Bulvarı Mamure Kalesi Yanı Anamur  (0 324) 827 21 11

KONUM İÇİN TIKLAYINIZ

5- TALAT GÖKTEPE TABİAT PARKI KAMP ALANI –  ERDEMLİ

Yaklaşık 3 km uzunluğunda kumsalı bulunan, kızılçam,  fıstık çamı ve mersin ağaçlarından oluşan orman içerisinde çadır ile karavan kampı yapma imkanının yanında günübirlik de kullanıma açık alanları bulunan bir kamp alanı. Giriş ücreti bulunmakta.

goktepe tabiat

 

Detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz  www.talatgoktepe.tabiat.gov.tr/

Akdeniz Mah. Erdemli Çamlığı Tabiat Parkı Erdemli/MERSİN   0 324 5180053

KONUM İÇİN TIKLAYINIZ

6- TİSAN KOYU – SİLİFKE

Silifke ilçesine bağlı, Yeşilovacık beldesi sahilinde bulunan Tisan koyu doğa ile iç içe sessiz sakin huzurlu ortamı ile günümüzde genelde yazlık olarak kullanılan Tisan bölgesinde aynı zamanda Kamp da yapabileceğiniz harika bir yer.

tisan koyu

 

KONUM İÇİN TIKLAYINIZ

7- EĞRİBÜK KOYU – SİLİFKE

Sessiz bir koy’da kamp yapmayı sevenlerin uğraması gereken bir yer Eğribük Koyu, Mersin’e yaklaşık 75 dakikalık mesafede bulunuyor, sit alanı bölgede her hangi bir işletme tesis yok. İhtiyacınız olan her şeyi yanınıza almalısınız. Arazi sahiplerinden birinin ufak bir işletme tarzı olan yerinde duş alıp atıştırmalık bir şeyler alabilirsiniz.

Egribuk Koyu

 

KONUM İÇİN TIKLAYINIZ

8- AYDINCIK TABİAT PARKI KAMP ALANI

Sahil kenarında Kamp kurmak veya piknik yapmak için ideal bir yer. Oldukça geniş bir alanı var. Giriş ücret ikişi başı 10 TL çadır yeri 30 TL.  Duş ve WC imkanı var. Aşırı derecede rüzgarlı bir yer bu nedenle denizi de dalgalı. Alışveriş için her hangi bir işletme bulunmuyor. Aydıncık ilçe merkezine uzaklığı 2 km dir. Mersin il merkezine olan uzaklığı 170 km dir.

aydincik

KONUM İÇİN TIKLAYINIZ

Doğa ile iyi kamplar.

Yorum Yap