Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Finike Doğal Havuz – Finike Ejderin Gözü Nerede ve Nasıl Gidilir?

FİNİKE DOĞAL HAVUZ – FİNİKE EJDERİN GÖZÜ NEREDE? – LİKYA HAVUZU

Finike dünyaca meşhur portakalı, doğası ve tarihiyle Antalya’nın eşsiz ilçelerinden biri… Toroslar ile Akdeniz’in arasında konumlanmış, portakal bahçeleri, tertemiz plajı ve turkuaz koylarıyla gürültüden uzak, insana içini huzurla kaplayan bir yer.

Kemer – Kaş sahil yolu üzerinde bulunan Finike ve çevresinde her mevsim gezebileceğiniz o kadar çok yer var ki, Finike’ye geldiğinizde görmeniz hatta yüzmeniz gereken öyle bir yer var ki hemen aşağıda size konumunu ekliyorum.

YOUTUBE SAYFAMIZDA DOĞAL HAVUZDA YÜZME VİDEOSU İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ

FİNİKE DOĞAL HAVUZ

🌲  Not: Deniz kenarında bulunan doğal havuzun bulunduğu nokta Finike-Demre arasındaki virajlı yolda bulunmakta daha önceden geçenler yolun zorlu olduğunu biliyorlardır ama yeni geçecekler için dikkatli olmaları gerektiğini hatırlatayım.

🌲 Arabayı park edeceğiniz noktanın her iki noktası da keskin virajla çevrili bu nedenle araç park yeri kısıtlı bir yere sahip, doğal havuza inen kayalık dik yamaçtan da kontrollü inilmesini ayrıca Doğal havuz ve çevresinde çöp bırakılmamasını hatırlatarak keyifli huzurlu zamanlar diliyorum.

FİNİKE’DE GEZİLECEK YERLER İLE İLGİLİ YAZIMIZI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ

FİNİKE’DE BULUNAN TURKUAZKÖY İLE İLGİLİ YAZIMIZI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ

Yorum Yap

Translate Website »