Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

5 Mayıs Çöp Toplama Etkinliği Antalya

🌿 Merhaba arkadaşlar
Bir kaç paylaşım önce bulunduğumuz konumun çevre kirliliğinden bahsedip yakın zamanda doğada çöp toplamaya gideceğimizden bahsetmiştik, o paylaşımımıza cevaben etkinlik düzenlersen biz de geliriz diyenler oldu ayrıca @dogadakiyabanci Emrah da mesaj atarak 5 Mayıs günü İstanbul Belgrad ormanında çöp toplama etkinliği düzenleyeceğini ve eş zamanlı olarak diğer illerden de katılımcılar olursa daha etkili olabileceğini söyleyince Antalya ayağını katılmak isteyenlerle gerçekleştirmek istiyoruz.
Yeni nesillere temiz bir doğa bırakmak ve örnek olmak için 5 Mayıs 2019 Pazar günü saat 11:00’da Konyaaltı Gökdere mahallesinde çöp toplamak için @kesfihuzur ailesi olarak orada olacağız, doğamız için bizimle beraber çöp toplamak isteyen herkesi çöp poşeti ve eldivenleriyle bekliyoruz.

Yanınızda getireceğiniz yiyecek ve içeceklerle etkinlikten sonra güzel bir yer sofrası kurabiliriz.

🌿 Konum: Sarısu Tünektepe Teleferiğe varmadan sağ tarafa giden yola girince yaklaşık 3-4 km sonraki alan. Aşağıdaki haritaya tıklayarak etkinlik alanına ulaşabilirsiniz.

Çöp toplama etkinliklerinin yapıldığı diğer illere ve konumlara @dogadakiyabanci Emrah’ın internet sitesinden ulaşabilirsiniz linki aşağıya bırakıyorum.

https://www.dogadakiyabanci.com/cop-toplama-etkinligi-2019/

 

Yorum Yap